Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Pracy » Zakończone » Postarajmy się zrozumieć
Statystyki graficzne

Postarajmy się zrozumieć

 

 

Projekt „Postarajmy się zrozumieć" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Człowiek - najlepsza inwestycja Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007- 2013

 

 

Działanie 7.3 „Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji" Projekt realizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Brzezinach

 

Celem projektu jest podniesienie zdolności do aktywizacji społecznej osób głuchych i głuchoniemych podlegających wykluczeniu społecznemu.

 

Wsparciem projekt skierowany jest do pracowników jednostek organizacyjnych powiatu brzezińskiego i podmiotów z powiatu brzezińskiego, zajmujących się aktywizacją społeczną i zawodową osób wykluczonych społecznie. Projekt oferuje wsparcie w postaci kursu języka migowego. Udział w nim, pozwoli przełamać bariery komunikacyjne oraz pomoże zintegrować pracowników poszczególnych instytucji.

Okres realizacji projektu: od 1 lutego 2012r. do 30 kwietnia 2012r.

 

 

         REALIZATOR PROJEKTU                                INSTYTUCJA WDRAŻAJĄCA    

 

 

                                            

Strona dodana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2012-11-16 10:34:13)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-brzeziny.pl/strona/postarajmy-sie-zrozumiec/173