Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Pracy » Zakończone » Projekt "Stawiamy na profesjonalizm III"
Statystyki graficzne

Projekt "Stawiamy na profesjonalizm III"

 

Projekt „Stawiamy na profesjonalizm III" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Człowiek - najlepsza inwestycja Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007- 2013

 
 
Poddziałanie 6.1.2 „Wsparcie powiatowych i wojewódzkich urzędów pracy w realizacji zadań na rzecz aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych w regionie"
Projekt realizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Brzezinach
 

Celem projektu jest wzrost efektywności i jakości świadczonych usług na rzecz osób bezrobotnych oraz upowszechnienie pośrednictwa pracy i poradnictwa zawodowego.

Wsparciem objęty zostanie Powiatowy Urząd Pracy w Brzezinach oraz jego kluczowi pracownicy, zatrudnieni na stanowiskach bezpośrednio związanych z aktywizacją zawodową osób bezrobotnych: pośrednicy pracy i doradcy zawodowi.
 

Formy wsparcia:

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brzezinach zostanie objęty wsparciem w formie kontynuacji finansowania wynagrodzeń pracowników: pośredników pracy i doradcy zawodowego
  • Dofinansowanie szkoleń pracowników PUP w Brzezinach z zakresu wsparcia osób znajdujących się w szczególnej sytuacji na rynku pracy (w szczególności: osób niepełnosprawnych, osób po 50 roku życia, długotrwale bezrobotnych)

Okres realizacji projektu: od 1 września 2011r. do 30 kwietnia 2012r.

 

 

 

 

         REALIZATOR PROJEKTU                                INSTYTUCJA WDRAŻAJĄCA    

 

 

                                            

Strona dodana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2012-11-16 10:32:46)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-brzeziny.pl/strona/projekt-stawiamy-na-profesjonalizm-iii-/172