Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Dla bezrobotnych i poszukujących pracy » Stypendium z tytułu dofinansowania do studiów podyplomowych
Statystyki graficzne

Stypendium z tytułu dofinansowania do studiów podyplomowych

Starosta na wniosek bezrobotnego może sfinansować ze środków Funduszu Pracy koszty studiów podyplomowych do 100%, jednak nie więcej niż 300% przeciętnego wynagrodzenia. Prawa i obowiązki stron określa umowa o dofinansowanie studiów podyplomowych. Bezrobotnemu, który uzyskał dofinansowanie kosztów studiów podyplomowych, za okres uczestnictwa w zajęciach przewidzianych programem studiów przysługuje stypendium, w wysokości 20% zasiłku dla bezrobotnych.

 

W przypadku podjęcia przez uczestnika studiów podyplomowych zatrudnienia, innej pracy zarobkowej lub działalności gospodarczej w trakcie ich odbywania nie zawiesza się finansowania tych studiów do planowanego terminu ich ukończenia.

 

Osoba, z którą została zawarta umowa o dofinansowanie kosztów studiów podyplomowych jest obowiązana do zwrotu poniesionych kosztów jeśli nie ukończy lub przerwie studia podyplomowe z własnej winy.

Strona dodana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2012-09-11 08:54:45)
Zredagowana przez: Waldemar Rosiak (2017-01-26 15:33:31)

Pliki do pobrania

Typ Nazwa pliku Dodano Rozmiar
Dokument PDF Zasady finansowania studiów podyplomowych 2015-03-20 107.83kB plik stracił ważność
Dokument PDF Wniosek o finansowanie studiów podyplomowych 2015-03-20 217.96kB plik stracił ważność

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup-brzeziny.pl/strona/stypendium-z-tytulu-dofinansowania-do-studiow-podyplomowych/86