Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Warsztaty grupowe 30.01.2013

W dniu  30.01.2013 o godzinie 10.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Brzezinach odbędą się warsztaty grupowe z zakresu "Mój zawód – Moja praca – Moja przyszłość ".

 

Uczestnicy w/w warsztatów to osoby zainteresowane planowaniem swojej przyszłej kariery zawodowej. Podczas warsztatów będzie można zdobyć informację na temat określenia własnych umiejętności zawodowych, zainteresowań i predyspozycji zawodowych.

Wszystkie osoby bezrobotne zainteresowane udziałem w warsztatach grupowych proszone są o kontakt z doradcą zawodowym w Powiatowym Urzędzie Pracy w Brzezinach.

Zajęcia aktywizacyjne

W dniu 17.01.2013 i 04.02.2013 o godzenie 12.00 odbędą się zajęcia aktywizacyjne w Klubie Pracy, które skierowane są do osób młodych wkraczających na rynek pracy, chcących zdobyć umiejętności, które przybliżą ich do celu, jakim jest podjęcie odpowiedniego zatrudnienia.

Spotkanie informacyjne

W dniu 8 stycznia 2013r.o godz. 10.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące możliwości podjęcia zatrudnienia przez osoby niepełnosprawne.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału osoby niepełnosprawne posiadające co najmniej umiarkowany stopień niepełnosprawności.

Na w/w spotkanie prosimy o zabranie CV i orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Warsztaty grupowe

 

W dniu 12.12.2012 o godzinie 10.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Brzezinach odbędą się warsztaty grupowe z zakresu "Pozytywna motywacja kluczem do sukcesu zawodowego".